ADR Sud Muntenia

Contact

Detalii si Formular Contact

În această secţiune puteţi găsi detaliile necesare pentru a ne contacta, cât şi un formular de contact online.

Sediul central ADR Sud Muntenia

Str. General Constantin Pantazi, nr. 7A, cod poştal 910164 Călăraşi, România
+40 242 331 769; 0728 026 708
+40 242 313 167
office@adrmuntenia.ro

Program de lucru

Luni - Joi: 08:00 - 17:00
Vineri: 08:00 - 14:00

Liviu Muşat

Director general
director@adrmuntenia.ro

Mirela Tache

Director Direcția Economică
economic@adrmuntenia.ro

Luminița Zezeanu

Director Direcția Autoritate de Management POR Sud Muntenia
luminita.zezeanu@adrmuntenia.ro

Mariana Vişan

Director Direcţia Organism Intermediar Programul Operaţional Regional
da.oi@adrmuntenia.ro

Daniela Traian

Director Direcţia Dezvoltare şi Comunicare
da.dezvoltare@adrmuntenia.ro

Cristina Radu

Şef Serviciu Helpdesk
comunicare@adrmuntenia.ro

Gabriela Călin

Șef Serviciu Plăți și Declarații de Cheltuieli
audit@adrmuntenia.ro

Ioana Mâţu

Şef Birou Resurse Umane
resurseumane@adrmuntenia.ro

Aurelian Dabu

Șef Birou Gestionare Financiară Proiecte Externe
financiar@adrmuntenia.ro

Victorina Dragu

Şef Serviciu Financiar - Contabilitate
contabilitate@adrmuntenia.ro

Gilda Niculescu

Șef Serviciu Gestionare, Evaluare și Monitorizare Program
programe@adrmuntenia.ro

Direcţia Organism Intermediar POR

oi@adrmuntenia.ro

Biroul Județean Argeș

Irina Nicolescu
Mihaela Ancuţa
Alexandra Popa
Adriana Bădoi
Diana Raluca Alexandru

ADR Sud Muntenia, Biroul judeţean Argeş, Sediul Consiliului Judeţean: Piaţa Vasile Milea, nr. 1, et. 3, camera 117, Piteşti, judeţul Argeş, România
0248 222 250
arges@adrmuntenia.ro

Biroul Județean Dâmbovița

Gilda Niculescu
Daniela Nica
Diana Poşchină Penescu
Marius Tănase
Constantin Bălașa

ADR Sud Muntenia, Biroul judeţean Dâmboviţa, Sediul Consiliului Judeţean, Piața Tricolorului, nr 1, et. 4, camera 100/101, mun. Târgovişte, jud. Dâmboviţa
0345 100 018
0345 100 018
dambovita@adrmuntenia.ro

Biroul Județean Giurgiu

Andreea Dogaru
Florentin Georgescu
Cezar Virgil Sturzu

ADR Sud Muntenia, Biroul judeţean Giurgiu, B-dul Mihai Viteazul, nr. 4, mun. Giurgiu, jud. Giurgiu
0246 215 271
giurgiu@adrmuntenia.ro

Biroul Județean Ialomița

Florina Răşcanu
Mădălina Cilibeanu
Iuliana Manole
Dragomir Scripcă
Aurelian Moroianu

ADR Sud Muntenia, Biroul Judeţean Ialomiţa, Piaţa Revoluţiei, nr. 1, etaj 4, Camerele 55/58/59, Slobozia, judeţul Ialomiţa, România
0343 101 139
0343 101 139
ialomita@adrmuntenia.ro

Biroul Județean Prahova

Cozia Roxana Georgescu
Marilena Baron
Corina Badea
Cătălina Lambrescu
Georgeta Voinea
Petru Iordache
Mircea Marinache
Andrei Georgescu

Bd. Republicii, nr. 2-4, et. VII, birourile 723, 724, și 725, Ploiești, România
0244 595 594, 0344 111 340
0344 100 310, 0344 111 341
prahova@adrmuntenia.ro

Biroul Județean Teleorman

Mădălina Guruianu
Ionela Bobe
George Silviu Mitrea

ADR Sud Muntenia, Biroul Judeţean Teleorman, Str. Ion Creangă, nr. 52-54, etaj 6, mun. Alexandria, jud. Teleorman, România
0347 101 000
0347 101 000
teleorman@adrmuntenia.ro